INZERCEPRACE.CZ EMODELING.CZ
PŘIHLÁŠENÍ

registrovat
největší výběr CD a DVD - www.showpark.cz
hledej v obchodě showpark.cz

KATALOG výběr z showpark.cz

Zobrazeno: 1 - 5 z 60

Marc Moulin
Marc Moulin
Entertainment
Nesmazatelné ikoně electro jazzu a trip hopu, kmotrovi fusion jazzu Marc Moulinovi vychází po úspěšném debutovém albu Top Secret nové CD Entertainment. Marc Moulin oslovil milovníky hudby mnoha stylů; dance, house, elektroniky a pochopitelně hlavně jazzu. Jeho druhé album Entertainment nás zabaví i prvky popu. Nudit se rozhodně nebudete!


Erik Truffaz
Erik Truffaz
Saloua
Pozor! Mistr „nového“ jazzu je zpět. Erik Truffaz opět exceluje, novinka Saloua přináší čerstvý jazzový vítr s nádechem arabských rytmů, elektroniky a akustických nástrojů. Doporučujeme.


Pat Metheny Group
Pat Metheny Group
The Way Up
Osmašedesátiminutový, na čtyři části rozdělený opus z pera famózního jazzového kytaristy Pata Methenyho a jeho letitého souputníka, klávesisty Lyla Mayse, přináší album The Way Up. Na tomto dle slov samotného Pata Methenyho „nejambicióznějším projektu skupiny“ se dále podíleli basista Steve Rodby, bubeník Antonio Sanchez, trumpetista Cuong Vu a harmonikář Gregoire Maret. Délka: 68:10


Bill Frisell
Bill Frisell
Unspeakable
Ve spolupráci s producentem Halem Willnerem a mnoha dalšími muzikanty (včetně dechového tria a smyčcového tria) přináší kytarista a skladatel Bill Frisell kolekci čtrnácti nových skladeb.


Incognito
Incognito
Adventures in Black Sunshine
Pětadvacet let působení na hudební scéně, oslavila acidjazzová legenda Incognito novým studiovým albem – Adventures in Black Sunshine. Leader kapely Jean-Paul „Bluey“ Maunick přizval zpět oblíbenou vokalistku Maysu Leak a mnoho dalších spoluhráčů: Matt Cooper, Dominic Glover, Nichol Thomson, Graham Harvey a legendárního George Duka. Acid a funk jazz od mistrů oboru – doporučujeme.


STRÁNKOVÁNÍ: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12