INZERCEPRACE.CZ EMODELING.CZ
PŘIHLÁŠENÍ

registrovat
největší výběr CD a DVD - www.showpark.cz
hledej v obchodě showpark.cz

KATALOG výběr z showpark.cz

Zobrazeno: 46 - 50 z 60

Uninvisible
Blue Note
Uninvisible
Medeski Martin and Wood
Sympatická trojka Medeski, Martin & Wood vydává další povedené album, které přináší čerstvý vítr na jazzové pláně. Jak je u MMW dobrým zvykem opět najdeme na albu řadu zajímavých hostů: DJ Olive, DJ P Love, Scotty Hard, Aaron Johnson.


Waltz For Koop
Jazzanova Compost
Waltz For Koop
Koop
Nadaná švédská dvojice Koop přesedlala ke kultovnímu labelu Jazzanova Compost records. Velice zdařené spojení jazzu a elektronické hudby, jistě zaujme milovníky pomalejších rytmů a jiskřivých soulových vokálů.


Verve Remixed
Verve
Verve Remixed
Various
12 předních DJ?s a producentů dostalo exkluzivní přístup do katalogu Verve a výsledkem je unikátní album spojující jazzovou tradici a klubový zvuk. Dorfmeister, MJ Cole, De-Phazz, Masters At Work a mnoho dalších.Jazzland rec.
Out Here, In There
Sidsel Endresen/Bugge Wesseltoft
Out Here, In There je třetí album Bugge Wesseltofta a Sidsel Endresen plné živé vokální improvizace vedle elektrického a akustického piana. Meditativní album navazuje na úspěšnou předcházející desku Undertow.


The Girl in the Other Room
The Girl in the Other Room
Diana Krall
Po skvělém živáku Live in Paris přichází kanadská pianistka a zpěvačka Diana Krall se svou studiovou novinkou, která bude určitě překvapením pro její příznivce. Překvapením, ale příjemným. Šest písní pro toto album napsala Krall se svým životním partnerem Elvisem Costelem, zbytek tvoří hitovky od autorů jako je Tom Waits, Joni Mitchel nebo již zmiňovaný Costelo. To vše v decentním jazzovém hávu za doprovodu kytary, hammondek, kontrabasu a bicích v rukách mistrů jako je Christian McBride, Anthony Wilson, Jeff Hamilton nebo John Clayton. The Girl in the Other Room je určitě dalším krokem v kariéře této zpěvačky, která tak ukazuje novou tvář svého hudebního já.


STRÁNKOVÁNÍ: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12