INZERCEPRACE.CZ EMODELING.CZ
PŘIHLÁŠENÍ

registrovat
největší výběr CD a DVD - www.showpark.cz
hledej v obchodě showpark.cz

KATALOG výběr z showpark.cz

Zobrazeno: 51 - 55 z 60

Twentysomething
Twentysomething
Jamie Cullum
Neuvěřitelných 700.000 prodaných kusů alba Twentysomething pasovalo mladého jazzmana Jamie Culluma na britského krále jazzu. Výše uvedený titulek jsme si vypůjčili z britského tisku, který pěje ódy na Jamieho již od podzimu. Vedle Norah Jones je Cullum jediným jazzmanem, který přiblížil jazz širokému publiku. Nebojte se tedy jazzu a udělejte si čas na nové album Twentysomething! Slovo jazz je v tuto chvíli trošku zavádějící, protože skladby v podání Jamieho Culluma dávají tomuto hudebnímu směru úplně nový význam. Jamie posouvá hranice ve všech možných směrech a tím otvírá dveře daleko širšímu publiku bez toho, aby jazz ztratil na své kvalitě. Přesně tak, jak se to povedlo Norah Jones. Čtyřiadvacetiletý Jamie Cullum byl za album Twentysomething nominován na Brit Awards a BBC Jazz Awards.Nature Boy: The Standards Album
Aaron Neville
Doporučujeme! Světová osobnost vokálního jazzu Aaron Neville vydává album jazzových standardů. Jedinečný a originální hlasový projev v takových hitech jako: Summertime, Cry Me a River a Our Love Is Here to Stay. Speciální hosté: Linda Rostandt, Roy Hargrove, Michael Brecker a Ry Cooder.


Soul Manifesto
Blue Note
Soul Manifesto
Rodney Jones
Na své poslední album si post-bopový kytarista Rodney Jonese - Soul Manifesto přizval jazzové hvězdy jako jsou: Maceo Parker, Lonnie Plaxico nebo Lonnie Smith. Doporučujeme všem fanouškům soul-jazzu, opravdu vydařená nahrávka.Jazzland records
Moving
Bugge Wesseltoft
Favorit značky Jazzland - Bugge Wesseltoft a jeho album Moving - je brilantní fúze tanečních beatů a jazzové improvizace. Pokud chcete slyšet špičku Nu-jazzu, tak album Moving je to pravé.


Fuzzy Logic
GRP/Verve
Fuzzy Logic
David Benoit
Dokonale moderní kompozice, veterána jazzového piana Davida Benoita na albu Fuzzy Logic. Funky melodie, hammondky, odkazy na latino hudbu.


STRÁNKOVÁNÍ: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12