INZERCEPRACE.CZ EMODELING.CZ
PŘIHLÁŠENÍ

registrovat
největší výběr CD a DVD - www.showpark.cz
hledej v obchodě showpark.cz

KATALOG výběr z showpark.cz

Zobrazeno: 56 - 60 z 60


Cewbeagappic
Beady Belle
Druhé album vokalistky Beady Belle ?Cewbeagappic? vychází po veleúspěšném debutovém albu ?Home?. Příjemný mix vokálů, akustických skladeb a elektroniky - vše propojeno v dokonalý organický celek. (,kju:bi:gaepik) = C - complex, E - easy, W - white, B - black, E - electronic, A - acoustic, G - groovy, A - ambient, P - programmed, I - improvised, C - composed.


Feels Like Home
Feels Like Home
Norah Jones
Osminásobná držitelka Grammy, známá a příjemná zpěvačka, textařka a pianistka Norah Jones vydává opět velmi intimní a křehké album. ?Feels Like Home? obsahuje 13 nových skladeb. Připomeňme jen, že jejího prvního alba ?Come away With Me? se celosvětově prodalo přes 16 mil. kopií.


Sidewinder
RVG / Blue Note
Sidewinder
Lee Morgan
Souljazzový hit Lee Morgana - The Sidewinder z roku 1966. Pokud je něco skvost, tak právě toto album. Obsahuje hit "Totem Pole".


My Point Of View
RVG / Blue Note
My Point Of View
Herbie Hancock
Třetí album Herbie Hancocka z roku 1963 představuje mimo jiné jeho velký hit "Blind Man, Blind Man". Na albu hrají: Donald Byrd-trubka, Hank Mobley-tenor saxofon, Tony Williams-bicí. Digitálně remásterováno.Verve
Nocturne
Charlie Haden
Zasněné album basového hráče Charlieho Hadena s pianistou Gonzalem Rubalcabou je poctou Latino rytmům. Na albu spolupracují hvězdy jazzového nebe: Joe Lovano, Pat Metheny, David Sanchez a další.


STRÁNKOVÁNÍ: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12