INZERCEPRACE.CZ EMODELING.CZ
PŘIHLÁŠENÍ

registrovat
největší výběr CD a DVD - www.showpark.cz
hledej v obchodě showpark.cz

KATALOG výběr z showpark.cz

Zobrazeno: 6 - 10 z 60

De Phazz
De Phazz
Natural Fake
Nadané seskupení De Phazz je zpět. Opět nabízí velice příjemnou mozaiku, složenou z kousků triphopu, dancefloor jazzu, funky a latina. Nechte se vtáhnout – budete jistě spokojeni.


Brazilian Girls
Brazilian Girls
Brazilian Girls
Představte si Grase Jones, Blondie, Sugar Cubes a Astrud Gilberto na rozjeté party. To vše a ještě více jsou originální Brazilian Girls. Latino, jazz, pop i rock v úžasném mixu. Vřele doporučujeme.


Brand New Heavies
Brand New Heavies
AllAboutTheFunk
Již sedm let uplynulo od vydání posledního alba acidjazzové legendy, Brand New Heavies, zvaného Shelter. Nová kolekce s příznačným názvem je zde a je nač se těšit.


Brad Mehldau
Brad Mehldau
Solo Piano - Live In Tokyo
Záznam živého vystoupení famózního jazzového klavíristy přináší mimo jiné i téměř dvacetiminutovou verzi skladby „Paranoid Android” vizionářů Radiohead.


Wibutee
Wibutee
Playmachine
Jedna z nejzajímavějších a nejznámějších electrojazzových formací – norská čtveřice Wibutee – vydává nové album „Playmachine“. Vše čím dokáží Wibutee oslovit své početné příznivce, najdete i na novince „Playmachine“ invence, bravurní ovládnutí nástroje, odvaha ke zkoumání nových postupů a v neposlední řadě odkazy na to nejlepší s electrojazzových a fusion projektů minulých dekád. Doporučujeme.


STRÁNKOVÁNÍ: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12