INZERCEPRACE.CZ EMODELING.CZ
PŘIHLÁŠENÍ

registrovat
největší výběr CD a DVD - www.showpark.cz
hledej v obchodě showpark.cz

KATALOG výběr z showpark.cz

Zobrazeno: 11 - 15 z 60

Medeski, Martin & Wood
Medeski, Martin & Wood
End Of The World Party (Just in Case)
Legendární trio Medeski, Martin & Wood přichází s opravdu velice povedeným kouskem. Pánové dokáží překvapit každou novou deskou a End of the World Party není výjimkou. Soulové varhany, funky basa, elektronické beaty a downtempo kudrlinky. Bez nadsázky skutečná perla současného jazzu. Po poslechu alba a pohledu do bookletu, se nebudeme divit že producenty alba jsou hvězdní Dust Brothers a John King (Beck, Beastie Boys). Jednoznačně jeden ze žhavých kandidátů na jazzové album roku.


Chris Botti
Chris Botti
When I Fall In Love
Nové album trumpetisty Chrise Bottiho je úžasnou kolekcí těch nejkrásnějších milostných evergreenů. Ačkoliv Botti si již dávno vydobyl světové renomé mezi jazzmany a hudebními fajnšmekry, album When I Fall In Love ho nenásilně, ale důsledně posunuje na post popové – myšleno v nejlepším smyslu tohoto slova – osobnosti světového formátu. Na album přispěli vokálními party Paula Conte a Sting.


Oscar Peterson
Oscar Peterson
A Night in Vienna
Záznam živého koncertu mistra jazzového piana Oscara Petersona z Vídeňské "Musikverein". Záznam byl pořízen 21. listopadu 2003, kdy bylo této jazzové legendě 78 let. Obsazení: Oscar Peterson - piano, Niels-Hennig Oersted Pedersen - kontrabas, Ulf Wakenius - kytara, Martin Drew – bicí.


Bounce
Bounce
Terence Blanchard
Debutové album trumpetisty Terrence Blancharda pro label Blue Note. Bravurní propojení moderního a tradičního pojetí jazzové kompozice.


Reverence
Columbia
Reverence
Richard Bona
Fantastický basista, vokalista, skladatel a multiinstrumentalista z Kamerunu nám představuje vlastní skvělé skladby. Jako hosté se na albu objevují mimo jiné Pat Metheny a saxofonista Michael Brecker.


STRÁNKOVÁNÍ: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12