INZERCEPRACE.CZ EMODELING.CZ
PŘIHLÁŠENÍ

registrovat
největší výběr CD a DVD - www.showpark.cz
hledej v obchodě showpark.cz

KATALOG výběr z showpark.cz

Zobrazeno: 16 - 20 z 60

Crazy Vibes And Things
Verve
Crazy Vibes And Things
Down To The Bone
Vynikající partička Down To The Bone z Londýna kombinující britský acid jazz/funk s americkým smooth jazzem. Veselé aranže v duchu 70. let, opravdu velice povedený kousek!


Cositas Buenas
Cositas Buenas
Paco de Lucia
Po pěti letech se vrací mistr z Algeciras - Paco de Lucia s novým projektem, který se nese hlavně v duchu flamenca a rumby. Paco de Lucia kytara, mandolína, vokály, Tomatito (8) kytara, Jerry Gonzalez (8) trubka.


Anything Goes
Anything Goes
Brad Mehldau
Nové album hvězdy současného jazzu - pianisty Brada Mehldau, přináší posluchačům nový pohled na skladby autorů jako Cole Porter, Thelonious Monk, Paul Simon, Henry Mancini nebo Radiohead. Jedinečný zážitek nadaného tria - Brad Mehldau: piano, Larry Grenadier: basa, Jorge Rossy: bicí.


Footprints-Live!
Verve
Footprints-Live!
Wayne Shorter
Album jazzového saxofonového veterána, skladatele a čtyřnásobného držitele Grammy má hned několik ?poprvé?. Je to od roku 1967 první zcela akustické album, od roku 1994 je to první album, na kterém je Shorter leaderem a je to vůbec první ?live? album. Sestava: John Patucci - bass, Danilo Peréz - piano, Brian Blade - bicí.


Sounds From The Verve Hi-Fi
Verve
Sounds From The Verve Hi-Fi
Thievery Corporation
Veleznámá dvojice Thievery Corporation (Rob Garza, Eric Hilton) známá spíše posluchačům tanečnějších nahrávek, připravila pro Verve kompilaci oblíbených kousků z katalogu této úspěšné značky. Bossa nova, latin jazz, jazz-funk. Vřele doporučujeme.


STRÁNKOVÁNÍ: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12