INZERCEPRACE.CZ EMODELING.CZ
PŘIHLÁŠENÍ

registrovat
největší výběr CD a DVD - www.showpark.cz
hledej v obchodě showpark.cz

KATALOG výběr z showpark.cz

Zobrazeno: 21 - 25 z 60

Come Away With Me
Blue Note
Come Away With Me
Norah Jones
22-letá vokalistka Narah Jones se svým albem Come Away With Me směle řadí mezi jazzové hvězdy jako je Billie Holiday nebo Nina Simone. Příjemné a uvolněné album, které potěší milovníky vokálního jazzu.


Gratitude
Verve
Gratitude
Chris Potter
Debut saxofonisty Chrise Pottera na značce Verve je poctou velikánům jazzového nebe: John Coltrane, Sonny Rollins, Wayne Shorter. Potter spolupracoval s řadou známých jmen jako Dave Douglas, Dave Holland a se skupinou Steely Dan.


Belly Of The Sun
Blue Note
Belly Of The Sun
Cassandra Wilson
Královna současného vokálního jazzu Cassandra Wilson vydává nádherné album. Nezapře kořeny delty Mississippi a blues. Deska na kterou milovníci vokálního jazzu dlouho čekali.


One Quiet Night
One Quiet Night
Pat Metheny
Jeden z nejlepších jazzových kytaristů na světě Pat Metheny (15 Grammy), vydává své první sólové album, na kterém jsou hlavními protagonisty pouze Pat Metheny a jeho sólo (barytone) kytara. Kompletně akustické album u kterého se nádherně relaxuje.


Speaking Of Now
Warner Music
Speaking Of Now
Pat Metheny Group
Kytaristu Pata Methenyho netřeba dlouze představovat. Jeden z nejuznávanějších jazzových kytaristů, se opět hlásí o pozornost vydáním alba Speaking Of Now. Nutno podotknout že si ji zaslouží právem. Jako obvykle brilantní a inteligentní hudba, v příjemných plochách a dlouhých skladbách. Pat Metheny Group na této desce tvoří: Pat Metheny: kytary, Lyle Mays: klávesy, Steve Rodby: basa, Richard Bona: vokály, perkuse, Cuong Vu: trubka, vokály, Antonio Sanchez: bicí.


STRÁNKOVÁNÍ: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12