INZERCEPRACE.CZ EMODELING.CZ
PŘIHLÁŠENÍ

registrovat
největší výběr CD a DVD - www.showpark.cz
hledej v obchodě showpark.cz

KATALOG výběr z showpark.cz

Zobrazeno: 26 - 30 z 60


Soul Sessions
Jeff Golub
Soul Sessions - opravdová lahůdka kytaristy Jeffa Goluba. Směs sexy soulu, jazzu a ozvěn rhytm and blues. Nepostradatelné album na party. Doporučujeme.


Twist Of Marley
GRP
Twist Of Marley
Různí
Pocta Bobu Marleymu od velikánů jazzu. No Woman No Cry, Is This Love, Get Up Stand Up, Stir It Up ... v podání Michaela Breckera, Dave Grusina, Willa Downinga a mnoho dalších. Album produkoval Lee Ritenour.


Salt
Salt
Lizz Wright
Debutové album souljazzové vokalistky Lizz Wright ?Salt? jasně dokazuje, že spojení ženského hlasu a jazzové hudby má co nabídnout i v naší uspěchané době. Producentem tohoto podařeného alba je legendární Tommy LiPuma.


Film Ing
Film Ing
Bugge Wesseltoft
Norský pianista, skladatel, hudební inovátor a majitel labelu Jazzland rec. hledající novou koncepci v jazzu na svém skvostném novém albu Film iNG. Jako hosté si zde zahráli Anders Engen, Vidar Johansen nebo Joshua Redman. Doporučujeme.


The Intercontinentals
The Intercontinentals
Bill Frisell
Bill Frisell je americký jazzový kytarista a muzikant, který ve své více než dvacetileté nahrávací kariéře, čítající s tímto čtyřiadvacet alb, experimentoval s lecčím od atmosférického sólového mapování časoprostoru přes hraní v kapelách tak hlučných, že se obešly i bez bubeníka. Nové album jej zachycuje, jak vstřebává zvuky a inspirace z celé planety, což skvěle pasuje k Billovu unikátnímu kytarovému zvuku.


STRÁNKOVÁNÍ: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12