INZERCEPRACE.CZ EMODELING.CZ
PŘIHLÁŠENÍ

registrovat
největší výběr CD a DVD - www.showpark.cz
hledej v obchodě showpark.cz

KATALOG výběr z showpark.cz

Zobrazeno: 31 - 35 z 60

Up Front
Up Front
Paul Brown
Velice povedené smooth jazzové album kytaristy Paula Browna, který v minulosti spolupracoval s takovými jmény jako Al Jarreau, George Benson nebo Kirk Whalum. Příjemných 12 tracků od souljazzu po funky. Doporučujeme.


berjam
Verve
berjam
John Scofield
Skladby na této desce vyjadřují styl hudby, ve kterém se momentálně cítím nejlépe. J. Scofield . Album kytarového mága je plné jazzu, funku a samplů. Hosté: John Medeski a Karl Denson. Velice cool album.John Scofield - elektrická kytara, Avi Bortnick - kytara a samply, Jesse Murphy - basa, Adam Deitch - bicí, hosté: John Medeski - klávesy, Karl Denson - saxofon a flétna.


North
North
Elvis Costello
Světová kariéra Elvise Costella odstartovala v roce 1977 debutovým albem My Aim Is True. Prošel různými žánry a styly - punk rockem, into popem, jazzem, svébytnou klasikou s akcentem na orchestrální hudbu, stal se velkým autorem písní. Spolupracoval ve studiích s věhlasnými umělci klasické sféry - zvláště nezapomenutelná byla jeho spolupráce s Anne- Sofií von Otter na albu For the Stars (2001), jehož se prodalo 200 000 kopií. Alba When I Was Cruel se dokonce prodalo 600 000 kopií. Jeho nové album North je naplněno nádhernou náladovou, lyrickou hudbou plnou pohody. V nočním albu hrají skvělí umělci - pianista Steve Nieve, Lee Konitz, Pete Thomas, Brodsky Quartet, The Attractions, Marc Ribot, členové Mingus Big Bandu a Jazz Passengers. Samozřejmě vše ovládá Costellův osobitě zabarvený hlas.


Third Wish
GRP / Verve
Third Wish
Joyce Cooling
Nové album od jazzové hvězdy - kytaristky Joyce Cooling, proplouvá v příjemném pop-jazzovém rytmu. V skladbě "Mm-mm Good" vypomohl s vokály její přítel Al Jarreau.May The Music Never End
Shirley Horn
Legendární vokalistka Shirley Horn, představuje ve vlastní produkci poslední studiové album - May The Music Never End. Na albu hostují hvězdy jako Ahmad Jamal a Roy Hargrove. Za připomínku stojí například soulová interpretace Beatles klasiky ?Yesterday?.


STRÁNKOVÁNÍ: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12