INZERCEPRACE.CZ EMODELING.CZ
PŘIHLÁŠENÍ

registrovat
největší výběr CD a DVD - www.showpark.cz
hledej v obchodě showpark.cz

KATALOG výběr z showpark.cz

Zobrazeno: 41 - 45 z 60

The Look Of Love
Verve
The Look Of Love
Diana Krall
Diana Krall zpěvačka a pianistka, držitelka ceny Grammy za nejlepší ženský pěvecký výkon v kategorii jazz, držitelka ceny prestižního časopisu Downbeat, vydala další skvělé album The Look Of Love. Písně na tomto albu jsou ucelenou skladbou jazzových balad a bossanov, které upoutají posluchače takřka filmovým výrazem plným emocí, jehož základem je nádherný hlas Diany Krall a její úžasná klavírní sóla.


Live on Earth
Blue Note
Live on Earth
Renee Rosnes
Pianistka se skvělou technikou a příjemnými kompozicemi Renee Rosnes vydává velice dobrodružné album Life on Earth. Spoluhráče posbírala po celém světě. Zakir Hussain - tabla, Chris Potter - saxofon, Laura Seaton - housle, John Patitucci - basa, Christian McBride - basa a mnoho dalších. Worldjazz jak se patří.


Night Sessions
Sony Music
Night Sessions
Chris Botti
Trumpetista Chris Botti si během své jedinečné kariéry vytvořil vlastní žánr v království současné jazzu. Botti stylem své hry připomíná odkaz Milese Davise a Cheta Bakera. Night Sessions je v pořadí čtvrté Bottiho album. Chris Botti se může pochlubit celou řadou nahrávek, na kterých spolupracoval s mnoha velkými jmény: Joni Mitchell, Aretha Franklin, Bob Dylan, Paul Simon nebo Sting.


Top Secret
Blue Note
Top Secret
Marc Moulin
Kdo má rád fúze jazzu a moderních hudebních směrů, ten by si neměl tuto desku nechat ujít. Klávesista a skladatel Marc Moulin patří k prvním, kteří začali experimentovat s jazzovou hudbou a současným klubovým zvukem.


Bill Frisell, Elvin Jones & Dave Holland
Nonesuch
Bill Frisell, Elvin Jones & Dave Holland
Bill Frisell
Výborné poslední album Billa Frisella s věhlasnými hráči: Dave Holladnem a Elvinem Jonesem.


STRÁNKOVÁNÍ: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12