INZERCEPRACE.CZ EMODELING.CZ
PŘIHLÁŠENÍ

registrovat
Novinky emailem:

Anketa
15/10/2013
Od 17. do 19. října se Přerov opět stane místem setkání představitelů domácí i světové jazzové smetánky. Čtěte více zde
13/5/2013
Když se řekne "ředitel kůru", nemusí to být jen Jakub Jan Ryba nebo Leoš Janáček. Ondřej Pivec si v čekém jazzu vybudoval dobré jméno a zmizel s ním do New Yorku. Hraje tam nejen jazz, ale i rhythm and blues a gospel v místních kostelech. Na JAZZFESTBRNO přijíždí se svou formací po tříleté pauze.
12/10/2010
Najponk, Ondřej Pivec a Gregory Hutchinson natočili v New Yorku vynikající triové album v netradičním obsazení
1/3/2011
Nové album jazzového kytaristy Libora Šmoldase a jeho skupiny Libor Šmoldas Quartet Live at Jazz Dock se těší neobvyklému zájmu posluchačů.

Poslední inzeráty:

12/6/2015 Příměstský kytarový kurz
Příměstský kytarový kurz Pro všechny...
28/10/2014 hledáme kontrabasistu
Kapela s vlastnim repertoarem hleda kontrabasistu....
29/8/2014 Hledám TRUMPETISTU !
Kapela, hrající vlastní tvorbu (Soul,...

5/11/2012
Herečka a zpěvačka Divadla Husa na provázku Andrea Buršová vydává své oficiální debutové album "Nůž na ticho". Koncert a křest desky se uskuteční v neděli, 2.12.2012 v 18h ve velkém sále Divadla Husa na provázku.

Vybráno z katalogu CD:

Nearness Of You: The Ballad Book
Verve
Nearness Of You: The Ballad Book
Michael Brecker
V pořadí sedmé sólové album, které už svým podtitulem jasně naznačuje, jakým směrem se tentokrát Michael Brecker ubíral. Poprvé ve své kariéře přichází tento excelentní saxofonista, sedminásobný držitel Grammy, s deskou plnou balad. Není ovšem jen pouhá kolekce balad, ale vrcholné spojení výborných muzikantů a jejich vzájemné komunikace. Sám Brecker přiznává, že jednou z inspirací mu bylo album Johna Coltranea - Ballads z roku 1962, které má velmi rád. Produkce se ujal Pat Metheny. Tato deska rozhodně přesahuje rámec klasického jazzového publika. Obsazení Michael Brecker - tenorsaxofon, Pat Metheny - kytary, Herbie Hancock - piano, Charlie Haden - kontrabas, Jack DeJohnette - bicí, James Tylor - zpěv.

Diskusní fórum:

Počet příspěvků: 2700

Žhavé téma: Nabizim 2 listky-Jazz na Hrade