INZERCEPRACE.CZ EMODELING.CZ
PŘIHLÁŠENÍ

registrovat
Novinky emailem:

Anketa
15/10/2013
Od 17. do 19. října se Přerov opět stane místem setkání představitelů domácí i světové jazzové smetánky. Čtěte více zde
13/5/2013
Když se řekne "ředitel kůru", nemusí to být jen Jakub Jan Ryba nebo Leoš Janáček. Ondřej Pivec si v čekém jazzu vybudoval dobré jméno a zmizel s ním do New Yorku. Hraje tam nejen jazz, ale i rhythm and blues a gospel v místních kostelech. Na JAZZFESTBRNO přijíždí se svou formací po tříleté pauze.
12/10/2010
Najponk, Ondřej Pivec a Gregory Hutchinson natočili v New Yorku vynikající triové album v netradičním obsazení
1/3/2011
Nové album jazzového kytaristy Libora Šmoldase a jeho skupiny Libor Šmoldas Quartet Live at Jazz Dock se těší neobvyklému zájmu posluchačů.

Poslední inzeráty:

16/4/2014 Kontrabasista
Kontrabasista hledá kapelu nebo spoluhráče...
10/10/2013 Jazz bubeník
Ahoj jsem bubeník 23 (momentálně v 5. ročníku...
27/9/2013 Jazzový kvartet z Prahy hledá basistu
Dlouholetí spoluhráči, vyzrálejší i...

5/11/2012
Herečka a zpěvačka Divadla Husa na provázku Andrea Buršová vydává své oficiální debutové album "Nůž na ticho". Koncert a křest desky se uskuteční v neděli, 2.12.2012 v 18h ve velkém sále Divadla Husa na provázku.

Vybráno z katalogu CD:

Twentysomething
Twentysomething
Jamie Cullum
Neuvěřitelných 700.000 prodaných kusů alba Twentysomething pasovalo mladého jazzmana Jamie Culluma na britského krále jazzu. Výše uvedený titulek jsme si vypůjčili z britského tisku, který pěje ódy na Jamieho již od podzimu. Vedle Norah Jones je Cullum jediným jazzmanem, který přiblížil jazz širokému publiku. Nebojte se tedy jazzu a udělejte si čas na nové album Twentysomething! Slovo jazz je v tuto chvíli trošku zavádějící, protože skladby v podání Jamieho Culluma dávají tomuto hudebnímu směru úplně nový význam. Jamie posouvá hranice ve všech možných směrech a tím otvírá dveře daleko širšímu publiku bez toho, aby jazz ztratil na své kvalitě. Přesně tak, jak se to povedlo Norah Jones. Čtyřiadvacetiletý Jamie Cullum byl za album Twentysomething nominován na Brit Awards a BBC Jazz Awards.

Diskusní fórum:

Počet příspěvků: 2700

Žhavé téma: Nabizim 2 listky-Jazz na Hrade