INZERCEPRACE.CZ EMODELING.CZ
PŘIHLÁŠENÍ

registrovat
Novinky emailem:

Anketa
4/11/2015
Ve dnech 20. – 22. listopadu 2015 se královským městem Slaný rozezní Slánské jazzové dny. Už čtyřicáté deváté! Dva hlavní večery v Městském centru Grand, po nich následující jamy pro ty, kteří by stále neměli dost, a nedělní závěrečný koncert v kapli Vlastivědného muzea ve Slaném.
25/10/2015
Petr Beneš Quartet je skupina, kterou Beneš založil v roce 2013. Uskutečnil tak vizi, která se v něm formovala od doby, co jeho skladba “Waiting for Art” vyhrála ocenění pro nejlepší jazzovou kompozici roku 2011 v soutěži OSA pořádané ve spolupráci s Bohemia Jazzfestem.
16/10/2015
Již za necelý měsíc svou plnoletost oslaví Festival swingové hudby v Národním domě na Vinohradech. Mezi 11. a 12. listopadem popřeje této hudební přehlídce americká jazzová zpěvačku Stacey Kent či oceňovaný vokální sextet Skety. Druhý večer festivalu je pak věnován čistě slovenským tělesům.
1/3/2011
Nové album jazzového kytaristy Libora Šmoldase a jeho skupiny Libor Šmoldas Quartet Live at Jazz Dock se těší neobvyklému zájmu posluchačů.

Poslední inzeráty:

18/6/2016 Příměstský kytarový kurz
Příměstský kytarový kurz Pro všechny...
18/6/2016 Příměstský kytarový kurz
Příměstský kytarový kurz Pro všechny...
12/1/2016 lUdqqXa0
Times are chnanigg for the better if I can...

13/10/2015
Pražský Lucerna Music Bar oslaví 20 let existence sérií dvaceti narozeninových koncertů, které proběhnou od 7. října do 14. prosince. Lucerna Music Baru přijedou poblahopřát Incognito, Asian Dub Foundation, The Cinematic Orchestra, The Wombats, Dilated Peoples, Marina and the Diamonds a další. Jako narozeninový dárek připravil klub 400 volných vstupů, o které můžete soutěžit na webových stránkách musicbar.cz.

Vybráno z katalogu CD:

Twentysomething
Twentysomething
Jamie Cullum
Neuvěřitelných 700.000 prodaných kusů alba Twentysomething pasovalo mladého jazzmana Jamie Culluma na britského krále jazzu. Výše uvedený titulek jsme si vypůjčili z britského tisku, který pěje ódy na Jamieho již od podzimu. Vedle Norah Jones je Cullum jediným jazzmanem, který přiblížil jazz širokému publiku. Nebojte se tedy jazzu a udělejte si čas na nové album Twentysomething! Slovo jazz je v tuto chvíli trošku zavádějící, protože skladby v podání Jamieho Culluma dávají tomuto hudebnímu směru úplně nový význam. Jamie posouvá hranice ve všech možných směrech a tím otvírá dveře daleko širšímu publiku bez toho, aby jazz ztratil na své kvalitě. Přesně tak, jak se to povedlo Norah Jones. Čtyřiadvacetiletý Jamie Cullum byl za album Twentysomething nominován na Brit Awards a BBC Jazz Awards.

Diskusní fórum:

Počet příspěvků: 2700

Žhavé téma: Nabizim 2 listky-Jazz na Hrade