INZERCEPRACE.CZ EMODELING.CZ
PŘIHLÁŠENÍ

registrovat

BLUES V LESE PŘIVÁŽÍ MUZIKANTSKÁ ESA
14/5/2003 | Šimon Kotek

Účast na letošním ročníku potvrdil perkusista - člen skupiny The Dhol Foundation Johnny Kalsi. The Dhol Foundation zahráli nedávno jako hosté na poslední desce Petera Gabriela „UP“. Johnny Kalsi současně také vedoucí osobnost Asian Dub Foundation či Afro Celt system vystoupí v Čechách také na festivalu GO PLANET ROXY, kde zahraje spolu s Transglobal Underground.

Jeden z největších trumfů letošního ročníku - americký kytarista Popa Chubby byl nominován na prestižní ocenění W.C.Handy 2003 v kategorii nejlepší bluesová píseň „Somebody Let The Devil Out“ z jeho posledního alba "The Good, The Bad, and The Chubby".

Také další hvězda čtvrtého ročníku Blues v lese Ana Popovic byla letos nominována na cenu W.C.Handy. Její nové CD s názvem „HUSH“ je navrženo v kategorii nejlepší album roku 2002. Ana je jediným neamerickým hudebníkem, který je letos navržen na toto prestižní ocenění.

Dne 15.5. končí předprodej cenově zvýhodněných vstupenek na festival Blues v lese IV. Během následujících několika dní mají hudební fanoušci poslední příležitost zakoupit vstupenky za tyto ceny: jednodenní vstupenka - 280 kč, dvoudenní vstupenka - 480 kč, třídenní/rodinná vstupenka - 550 kč. Vstupenky lze zakoupit v předprodejní síti TICKETSTREAM.

více na www.bluesvlese.cz

[Zpět na přehled článků v rubrice OSOBNOSTI.]