INZERCEPRACE.CZ EMODELING.CZ
PŘIHLÁŠENÍ

registrovat

DJ CHLOÉ
1/9/2004 | Redakce JazzDnes

DJ CHLOÉDJ Chloé je mladá američanka, která má svůj život spojený s hudbou od rána do večera. Posuďte sami. Jezdí po celém světe jako velice žádaná dýdžejka, residentní večery má od Paříže po Miami, každý měsíc má svůj pravidelný pořad na Radiu Proton, spoluvlastní hudební vydavatelství CP recordings, vydává své desky a podporuje nové začínající hudebníky. To opravdu není málo. Stačí, když si kliknete na její stránky djchloe.com a můžete se přesvědčit, že její aktivity jsou doslova nekonečné a snad i bez hranic. Když si uvědomíte, jak ohromně aktivní tato dívka je, jistě vás už ani nepřekvapí její široký hudební záběr od experimentálního downtempa, přes minimal house, po groovy tech house…
Je opravdu až neuvěřitelné jak umí tato, mimochodem velice pohledná dívka, vtisknout do svých setů, tak rozdílných hudebních stylů, cit pro výběr a atmosféru skladeb.
Své dýdžejské ostruhy začala Chloé brousit roku 1995 ve Francii, kde má dodnes svůj evropský domov a velice se zasloužila o rozkvět tehdy vznikajícího klubu Pulp, který je dnes právem považován za téměř mystický prostor.
Do nejširšího podvědomí se DJ Chloé dostala po namíchání CD Mezzanine del Alcazar vol.2, které vyšlo v roce 2002 na značce Wagram a i u nás se zejména mezi „fajnšmekry“ zařadilo mezi cédečka, která se moc z přehravače nevyndavají a kterým se říká „dokonalé“.
Od té doby byste jen marně hledaly v jejím diáři volný víkend.
Dalším důležitým mezníkem v její rychlé kariéře bylo její vystoupení v rámci radiové show Johna Digweeda, který z ní byl upřímně nadšen a dodnes ho nabízí ke stažení na svých stránkách. Dá se říci, že pokud hledáte někoho, kdo taneční hudbou opravdu žije a ctí vědomí souvislostí mezi jednotlivými hudebními žánry – hledáte DJ Chloé.
V rámci své cesty po Evropě se DJ Chloé představí konečně premiérově i našemu publiku!
11. září se přijďte přesvědčit na vlastní oči i uši do klubu Mecca. Věřte, že to bude stát za to…

doporučené webevé stránky: www.djchloe.com, www.progressive-sounds.com, www.protonradio.com, www.dj-chloe.com

Discography:

"Mezzanine de l'Alcazar" Vol.2 (PIAS)
"Erosoft" 12" (2002/Karat)
•Remixes in 2001/02 for Avril(FCOM), Scratch Massive , Bosco... •
"The Forgotten EP" 12" (2003/Karat) •
"Electro Funk" Compilation F-Com (Juni 2004/PIAS) •
"I Hate Dancing" Compilation UWe (Juni 2004/AL!VE)


[Zpět na přehled článků v rubrice JAZZOVÝ SERVIS.]