INZERCEPRACE.CZ EMODELING.CZ
PŘIHLÁŠENÍ

registrovat

ROBERT BALZAR TRIO vydává dlouho očekávané album
21/7/2005 | Petr Mikšovič

ROBERT BALZAR TRIO vydává dlouho očekávané albumPo 5 letech přichází na trh dlouho očekávané CD „Overnight“. Robert Balzar, Stanislav Mácha a Jiří Slavíček jsou 100% zárukou kvalitní hudby. Tyto muzikantské osobnosti znají mnozí ze skupiny Dana Bárty Illustratosphere, jejíž jsou součástí, nebo také ze spolupráce se zpěvačkou Yvonne Sanchez. Toto úspěšné a mnohokrát oceněné jazzové trio nahrálo 9 skladeb, z nichž 5 skladeb napsal leader Robert Balzar a ostatní jsou vlastní úpravy jazzových standardů. Bonbónkem na závěr je Balzarova sólová improvizace na kontrabas.

Nové album Robert Balzar Tria „Overnight“ nenaznačuje svým názvem jen „jízdu“ přes noc. Od sladkého stmívání, přes bujarou noční zábavu, po příjemný splín a únavu přicházejícího rána po probdělé noci. Po noci, jejíž ráno nevadí a vaše duše je naplněna.

Overnight ctí jazzové principy, melodičnost a rytmickou přesnost, zajištěnou tak skvělým týmem hráčů. Ve prospěch posluchače je fakt, že trio následuje moderní vlnu světového jazzu, kde se stírají hranice mezi popem, jazzem a filmovou hudbou. Celé album vyniká pestrostí, srozumitelností a boří laikům zažitá klišé nesrozumitelného jazzu.

Sony Music Entertainment (Czech Republic) s.r.o./ Columbia

TRACKLISTING –
ON GREEN DOLPHIN STREET
LADY BEHIND THE WINDOW
LA TENDRESSE
ALWAYS
MOMENT‘S NOTICE
NIGHT
EAST OF THE SUN
BEN-IN-JAM
FOR YOUR SOUND NO.2

CELKOVÝ ČAS - 54:38

Více informací:
Management & Booking: Kateřina Rezková tel.: +420 777 282 075

[Zpět na přehled článků v rubrice rozhovory.]