INZERCEPRACE.CZ EMODELING.CZ
PŘIHLÁŠENÍ

registrovat

Předprodej vstupenek na festival United Islands zahájen!
24/3/2006 | Redakce JazzDnes

Předprodej vstupenek na festival United Islands zahájen!

United Islands of Prague / 16. - 25. červen / pražské ostrovy


Red Island festival / Branická louka / 23. – 25. červen / Rock & All
Green Island festival / Střelecký ostrov / 16. – 19. červen / World Music, Ethno & Folk
Blue Island festival / Žofín / 19. – 21. červen / Jazz, Blues & GrooveV sítích Ticketpro a Ticketportal právě začal předprodej vstupenek na největší pražský hudební festival United Islans of Prague 2006. „Ostrovy“ se letos zařadí mezi tuzemskou festivalovou špičku a jako první z velkých hudebních festivalů představí v Praze zvučná jména světové hudební scény. Na festivalu v termínu od 16. do 25. června vystoupí přes 70 hudebních skupin z více než 20 zemí světa. Poprvé se na United Islands setkáme i s opravdu velkými jmény popu, rocku, jazzu a world music. Organizátoři slibují i bohatý doprovodný program nejen na samotných ostrovech, ale i na mnoha jiných místech v centru Prahy. Festival se tak na týden stane nedílnou součástí života hlavního města, které se může pochlubit, že hostí jednu z hlavních hudebních událostí sezóny. V Praze se mezi 16. a 25. červnem zastaví čas a pracovní shon, plné ulice aut a volební mítingy nahradí hudba.


Festival startuje 16.června na Střeleckém ostrově.

United Islands of Prague budou vyjímečné nejen výběrem celosvětově populárních interpretů, ale i tím, že každý samostatný ostrov s jednou z hlavních scén se de facto stává samostatným plnohodnotným festivalem. Red Island festival(rock a ostatní) poběží v termínu 23. - 25. června. Green Island festival (jazz, blues & groove) poběží v termínu 16. - 19. června. Blue Island festival (etno, world music & folk) poběží v termínu 19. - 21. června.Pořadatelé festivalu nabízí výrazné slevy pro první zájemce o vstupenky.

Letošní systém předprodeje festivalu nabízí 3 typy permanentek: „červenou - rockovou” na Red Island festival (Branická louka) „zelenou - world music” na Green Island festival (Střelecký ostrov) a „modrou - jazzovou” na Blue Island festival (Žofín). V současnosti jsou k dostání permanentky na Red Island festival. V krátké době se v předprodejích objeví i vstupenky na zbylé dva ostrovy a také kombinované permanentky na více ostrovů najednou. Pořadatelé určitě potěší fanoušky slevami, kterých lze právě teď využít až do vyčerpání omezeného počtu zlevněných permanentek.
United Islands of Prague / 16. - 25. červen / pražské ostrovy

Red Island festival / Branická louka / 23. – 25. červen / Rock & All
Green Island festival / Střelecký ostrov / 16. – 19. červen / World Music, Ethno & Folk
Blue Island festival / Žofín / 19. – 21. červen / Jazz, Blues & GrooveVstupenky v předprodeji v sítích Ticketpro (www.ticketpro.cz) a Ticketportal (www.ticketportal.cz).
Redakce JazzDnes

[Zpět na přehled článků v rubrice funky.]