INZERCEPRACE.CZ EMODELING.CZ
PŘIHLÁŠENÍ

registrovat

Jaro na nádvoří - poslední týden
26/6/2007 | Redakce JazzDnes

Jazzová kavárna Podobrazy v 26. týdnu


Poslední červnový týden rovná se konec festivalu Jaro na nádvoří. To platí už sedmým rokem. Jak ale říkají anglicky mluvící: Last but not least! Ve středu se totiž na své tradiční vystoupení už připravuje jedna z nejlepších českých živých koncertních kapel: -123 minut. ochutnejte například na youtube. Závěr týdne (čtvrtek a pátek) navíc pro abonenty jazzového a ethno cyklu přinese bonusové koncerty. Zkrátka závěr ve velkém stylu - posuďte sami.

úterý 26. června, 20.00:
Trio de Janeiro

70/100 CZK (etnojazz)
Fascinace multikulturní společností vedla k založení kapely Trio de Janeiro. Její dnes už podstatně rozšířené nástrojové obsazení umožňuje během kolektivní improvizace podrobné studie rytmů a struktur "světové hudby".středa 27. června, 20.00:
-123 minut

135/170 70 CZK
Trio tvořené kytaristou Zdeňkem Bínou, baskytaristou Fredrikem Janáčkem a bubeníkem Martinem Vajglem hraje na nádvoří každý rok a jeho členové se do Brna vždy rádi vracejí. Multižánrová hudba plná energie, která se do žádné škatulky zaručeně nevejde. Nejlíp se poslouchá naživo a pod otevřeným nebem. Je potřeba do otřeba dodávat něco víc? Snad jen to, že muzikanti v květnu dokončili nahrávání s hrávání svého dalšího alba. Novinky z něj představí i na nádvoří.čtvrtek 28. června, 20.00:
Nuck Chorris Gang

50/90 CZK (blues-rap & hip-hop-prča,
(Bonusový koncert - majitelé permanentek na Ethno nebo Jazzový cyklus mají tento koncert zadarmo...)
Partička s originálním smyslem pro humor spojuje rap, hip hop a blues, neotřele baví publikum a sklízí zasloužené ohlasy. Nuck Chorris Gang funguje jeden pozemský rok, ale každý ze členů má za sebou spoustu hudebních zkušeností, které v kapele hojně využívá.

pátek 29. června, 20.00:
Red Hot Chili Peppers revival

50/90 CZK
(Bonusový koncert - majitelé permanentek na Ethno nebo Jazzový cyklus mají tento koncert zadarmo...)
Kvalitní hudební přehlídka nejslavnějších hitů Red Hot Chili Peppers. Kapela se setkává s velice pozitivními ohlasy od publika.


Více informací najdete na: http://www.podobrazy.cz


Redakce JazzDnes

[Zpět na přehled článků v rubrice OSOBNOSTI.]