INZERCEPRACE.CZ EMODELING.CZ
PŘIHLÁŠENÍ

registrovat

Adam Tvrdý Trio & Vladimíra Krčková featuring JOHN SERRY
18/1/2008 | Redakce JazzDnes

PRECIZNĚ VÁŠNIVÉ KONCERTY VYJIMEČNÉHO PROJEKTU

Adam Tvrdý Trio a Vladimíra Krčková featuring JOHN SERRY (New York, USA)


John Serry, Grammy nominovaný vynikající americký klavírista a skladatel, jenž pravidelně vystupuje na slavných jazzových pódiích a spolupracoval s hvězdami hudebního nebe jako Aretha Franklin, Liza Minnelli či Marian McPartland, vystoupí jako vzácný host tria předního českého kytaristy Adama Tvrdého, jehož rytmiku tvoří kontrabasista Petr Dvorský a bubeník Jan Linhart. Dalším hostem souboru je Vladimíra Krčková, mladá jazzová zpěvačka, herečka, textařka a skladatelka, koncertující pravidelně na české jazzové scéně, stipendistka Berklee College of Music.

Adam Tvrdý Trio & Vladimíra Krčková featuring JOHN SERRY Na koncertech konajících se mezi 26.12.2007 a 1.2.2008 v Praze, Liberci, Poličce, Olomouci, Opavě, Pardubicích a Karlových Varech zazní vlastní kompozice Johna Serryho, Adama Tvrdého a Vladimíry Krčkové, ovlivněné jak klasickou a latinskoamerickou hudbou, tak aktuálními harmonickými a rytmickými tendencemi současného jazzu. Přesné informace o koncertech naleznete na http://www.myspace.com/adamtvrdy a http://www.vladimirakrckova.com

29.1.2008 v odpoledních hodinách se na Konzervatoři Jaroslava Ježka koná WORKSHOP s Johnem Serrym a krátký koncert projektu Adam Tvrdý Trio a Vladimíra Krčková feat. John Serry (New York, USA).


Redakce JazzDnes

[Zpět na přehled článků v rubrice jazzisté.]