INZERCEPRACE.CZ EMODELING.CZ
PŘIHLÁŠENÍ

registrovat

Koncerty v trolejbusech - to je BUsFEsT
27/12/2008 | Redakce JazzDnes

Koncerty v trolejbusech - to je BUsFEsT
Zlín, 20. prosince 2008


Jen těžko si dokážeme představit, že tak všední a běžná věc jako je cestování trolejbusem, může být také vzrušující a netradiční (výjma neočekávaného střetu revizora s černým pasažérem). Studenti Fakulty multimediálních komunikací Baťovy univerzity se pokusí vdechnout trolejbusům život a energii prostřednictvím hudebního festivalu BUsFEsT založeného na myšlence proměnit trolejbusy v pojízdné koncerní sály.
Netradičnímu zážitku, který proběhne 11. února 2009 budou předcházet také zajímavé soutěže o volné vstupenky a jiné hodnotné ceny.

„Na BUsFEsTu se objeví jazzoví Apoaché, hip-hop, funky, elektro, ale taky třeba hospodský šraml v podání zlínského dua Huso. Další kapelky jsou zatím v utajení, ale už teď můžu říct, že je na co se těšit!“ slibuje manažerka produkce Zuzana Hyblová.

V 19:00 se z točny u Sportovní haly Novesta ve Zlíně rozjedou čtyři speciální hudební linky, v každé z nich vystoupí jedna kapela. Vždy po třicetiminutových koncertech se trolejbusy DSZO na točnu vrátí, aby vyměnily své cestující fanoušky. Celý koloběh se zopakuje celkem čtyřikrát. Ani poté však hudební promenáda zcela nekončí, BUsFEsT vyvrcholí velkolepou afterparty v Golem Gambrinus Klubu v Zelenáčově šopě a přímo v prostorách univerzity

Na http://www.busfest.utb.cz najdete podrobnosti o konání akce, ceny vstupenek, kontakty na členy týmu a informace k připravované soutěži o lístky zdarma! Kompletní program je prozatím tajemstvím, postupně však všechno, co na 11. února 2009 chystáme, odhalíme.
O spoustu nevšedních zážitků tedy počátkem nového roku rozhodně nouze nebude!

Sledujte naše stránky a zúčastněte se připravované soutěže o volné vstupenky!

Redakce JazzDnes

[Zpět na přehled článků v rubrice OSOBNOSTI.]