INZERCEPRACE.CZ EMODELING.CZ
PŘIHLÁŠENÍ

registrovat

Ondřej Pivec zahraje před vánoci v Praze
15/12/2010 | Redakce Jazzdnes

Ondřej Pivec zahraje před vánoci v Praze Ondřej Pivec chystá předvánoční překvapení - dvěma koncerty odmění dychtivé publikum v pražském Jazz Docku!

Praha, 10.12. 2010
Český jazzový varhaník žijící v New Yorku, Ondřej Pivec, přilétá po delší odmlce opět do Prahy, aby odměnil alespoň část svých nedočkavých fanoušků. V pražském Jazz Docku si připravuje koncert se svým Organic Quartetem na 18. a 19. prosince od 22 hodin.

Koncert bude inspirovaný nejen životem Pivce v New Yorku, kde bydlí od ledna 2009, ale také gospelem, r n b, soulem, bluesem - zkrátka veškerou kvalitní hudbou, na kterou na své pouti USA neustále naráží a stává se její neoddělitelnou součástí. Navíc tento rok je rokem, kdy Pivcův kvartet slaví své páté narozeniny.

Kvůli svému vytížení je stále těžší zastihnout Ondřeje Pivce v Evropě - proto jsou události v Jazz Docku tak jedinečné a nevynechatelné. Proto doporučujeme, utečte od plotny s cukrovím, přestaňte lovit kapříky, a raději přijďte do krásného a útulného klubu Jazz Dock na Janáčkové nábřeží poslouchat něco skutečně výjimečného!

Kdy: 18. a 19. prosince 2010, od 22 hodin
Kde: klub Jazz Dock, Janáčkovo nábřeží 31/2 (u náplavky proti Dětskému ostrovu)
Web:
http://www.ondrejpivec.com

Ondřej Pivec zahraje před vánoci v Praze Doporučujeme rezervovat místa!


Kapela Ondřej Pivce ORGANIC Quartet existuje od roku 2005 a vyhrála nesčetné ceny, včetně Anděla za nejlepší CD v kategorii Jazz/Blues. Ondřej Pivec je úspěšnou jazzovou hvězdou na českém hudebním nebi - jak potvrzuje i fakt, že se v New Yorku okamžitě bez problémů usídlil a pravidelně tam vystupuje. Do České republiky se vždy rád vrací, bohužel intenzita návratů do ČR logicky se zvyšujícím se zájmem na americké straně klesá. Další členové ORGANIC Quartetu jsou: Tomáš Hobzek (bicí), Libor Šmoldas (kytara) a Jakub Doležal (saxofony).


Redakce Jazzdnes

[Zpět na přehled článků v rubrice OSOBNOSTI.]