INZERCEPRACE.CZ EMODELING.CZ
PŘIHLÁŠENÍ

registrovat
Vyhledávání:

OSOBNOSTI rozhovory

Zobrazeno: 1 - 10 z 39

13/5/2013
Když se řekne "ředitel kůru", nemusí to být jen Jakub Jan Ryba nebo Leoš Janáček. Ondřej Pivec si v čekém jazzu vybudoval dobré jméno a zmizel s ním do New Yorku. Hraje tam nejen jazz, ale i rhythm and blues a gospel v místních kostelech. Na JAZZFESTBRNO přijíždí se svou formací po tříleté pauze.
3/7/2008
Pravidelná jazzová rubrika měsíčníku Harmonie v červencovém čísle přináší opět několik stran kvalitního jazzového čtení.
1/11/2007
Ondřej Pivec odjel na zkušenou do New Yorku – a vrátil se s hotovým albem. Rozhovor s mladým umělcem
21/7/2005
Po 5 letech přichází na trh dlouho očekávané CD „Overnight“. Robert Balzar, Stanislav Mácha a Jiří Slavíček jsou 100% zárukou kvalitní hudby. Tyto muzikantské osobnosti znají mnozí ze skupiny Dana Bárty Illustratosphere, jejíž jsou součástí, nebo také ze spolupráce se zpěvačkou Yvonne Sanchez.
23/4/2005
2 Faces - to je název nového CD jazzového kytaristy Romana Pokorného. O novém CD, počítačových hrách a rodině si s Romanem Pokorným povídala Michaela Srbová
1/9/2008
Pravidelná jazzová rubrika měsíčníku Harmonie v zářijovém čísle přináší opět několik stran kvalitního jazzového čtení...
9/1/2008
Pravidelná jazzová rubrika měsíčníku Harmonie v lednovém čísle přináší opět několik stran kvalitního jazzového čtení...
19/8/2005
Festival s tímto ryze trampským názvem mne zaujal netradiční sestavou kapel na letáčku. Rozmanitá nabídka žánrů, které se zde nabízela v jednom letním odpoledni v pěkném prostředí oslavanského zámeckého parku mi vnukla myšlenku sednout na autobus a ne autem, ale autobusem se dostat do přírody. Zaposlouchat se do všech možných žánrů této široké škály interpretů. Cestu autobusem jsem si krátila listováním v turistické příručce a k mému velkému zklamání jsem se tu dočetla o dolování uhlí a tepelné elektrárně. Čekala jsem malebnou krajinu plnou zákoutí, stromů, remízků a trampů. Oslavany byly původně zemědělskou a vinařkou obcí. Ve znaku obce se odráží tradiční motiv a znak byl vytvořen dle obecní pečeti z roku 1622. Mám ráda taky keramiku a v 18. až 19. století se na Oslavansku rozvíjí řemeslná výroba fajánse - bílé keramiky s modrým dekorem.
27/4/2005
Po Jerry Lee Lewisovi, Chucku Berrym a Bo Diddleym vystoupí v červnu v Praze největší z králů rock’n’rollu – Little Richard.
9/4/2005
Rozhovor s jedním z pořadatelů JAZZFESTU Vilémem Spilkou o právě uplynulém čtvrtém ročníku festivalu
STRÁNKOVÁNÍ: 1 2 3 4